Reklama

Titan Global Challange 2012 - Finał

14/08/2012 16:18
W dniach 5.08-10.08.2012 odbyły się finałowe rozgrywki konkursu Titan Global Challange 2012. Zawody rozgrywano w   Wilmington w USA stan Delewere. Ogółem w finałach wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów reprezentujacych USA (3), Kanadę(3), Chiny(2), Rosję(1), Polskę(2) - w nawiasach ilość zespołów z danego kraju. Przypominamy, że z Polski do finałow zakwalifikowały się dwa zespoły z I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach: Bat Furan - Paulina Wasiluk i Łukasz Oleksiuk oraz GangMisia Haribo - Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński. GangMisia Haribo znalazł się na podium konkursu. Zawodnicy zajęli 3 miejsce. Jest to wielkie osiągnięcie młodych przedsiębiorców. Gratulujemy obydwu drużynom. Oby tak dalej! Wyniki finałów: 1. Tax and Xray- Chiny 2. YMCA- USA 3. GangMisia Haribo- Polska 4. Lucky- Rosja 5. Radar- Kanada 6. Bat Furan- Polska [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/zcz.jpg" width="600" height="400" linkstyle="pp"] [/full]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości