W piątek 19 kwietnia 2013 r o godzinie 12.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku klas trzecich w I Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach. Maturzyści zostali nagrodzeni za wyczyny naukowe i sportowe, które osiągali zarówno w kraju jak i na świecie. Na koniec uroczystości rozdano świadectwa. Teraz życzymy wszystkim maturzystom połamania piór. Start matur już 7 maja (wtorek) na początek pisemny egzamin z języka polskiego. Życzymy POWODZENIA!
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/lo7.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
Komentarze