Reklama

Teatralnie w przedszkolu

25/02/2014 13:59

Dzieci i wychowawcy z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach chciały pochwalić się ostatnim przedstawieniem pt. "Zima", które zostało przygotowane przez wych. E. Wiśniewską i przedszkolaków z grupy "SKRZATY". 

Foto: Leszek Karbowiak

[nggallery id=150]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości