Dzieci i wychowawcy z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach chciały pochwalić się ostatnim przedstawieniem pt. "Zima", które zostało przygotowane przez wych. E. Wiśniewską i przedszkolaków z grupy "SKRZATY".
Foto: Leszek Karbowiak
[nggallery id=150]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze