W XII OTWARTYM TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO Łosice 2015 udział wzięło ponad 1000 uczestników z 17 miast Polski. Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach gościliśmy reprezentantów Sarnak, Janowa Podlaskiego, Siedlec, Mszczonowa, Sokołowa Podlaskiego, Ostrowca Świętkorzyskiego, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Wiązownej, Warszawy, Michałowa, Łosic, Węgrowa, Ostrołęki, Kosowa Lackiego, Terespola i Szepietowa.
Zmagania tancerzy oceniało jury w składzie: Iwona Ewa Orzełowska, Anna Łukasiak, Anna „Youya” Jujka. Artyści zaprezentowali się w 219 solówkach, 86 duetach, 51 mini formacjach i 59 formacjach w trzech stylach tanecznych: hip hop, show dance i disco dance i czterech kategoriach wiekowych: małe dzieci do lat 7, dzieci do lat 11, juniorzy 12-15 lat i dorośli pow. 16 lat.
Szczegółowe wyniki dostępne tutaj -------> wyniki turniej
Gratulujemy tancerzom wysokiego poziomu a Organizatorom zapału i świetnej realizacji pięknej ogólnopolskiej imprezy tanecznej. Do zobaczenia za rok!
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157652144314496]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze