
Dziura w centrum miasta, która straszy i może być nawet śmiertelną pułapką jest od kilku dni przykryta paletą drewnianą, pojawiły się też paliki i taśma zabezpieczająca. Zagrożenie było kilkakrotnie zgłaszane przez UMiG Łosice, jak i Straż Miejską do MZDW w zarządzie którego jest droga. Dyrektor Oddziału MZDW zna sprawę zapadniętej studzienki, jego jednostka również kilkakrotnie wzywała właściciela studzienki do usunięcia usterki.
- Droga wojewódzka 698 w Łosicach, uszkodzona pokrywa studzienki telekomunikacyjnej - mówił w rozmowie z ŁOSICE.INFO Tomasz Grzechnik z MZDW rejonu Siedlce- Węgrów. - Usterka została zgłoszona do właściciela czyli firmy Orange. Dziś poszły kolejne wystąpienia do Orange z prośbą o szybką interwencję. Pokrywa studzienki całkowicie się zapadła, MZDW nie dysponuje takimi pokrywami i nie mamy też prawa ingerencji w infrastrukturę, która do nas nie należy. Odpowiadalibyśmy za ewentualne uszkodzenia światłowodów, które w tej studzience są. Deklaruję zatem, że skontaktujemy się po raz kolejny z Orange i ponaglimy w kwestii zlikwidowania powstałej usterki. Postaramy się też jeszcze lepiej zabezpieczyć to miejsce - obiecał dyrektor Tomasz Grzechnik

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze