Reklama

Tak to wygląda teraz ...

27/02/2013 12:12
Zima, zima, na drogach już jej nie ma. Za to pokazała nam co może z nimi zrobić. Przejechaliśmy się uliczkami Łosic i o to jej efekty. Jak widać postarała się. Ciekawe czy teraz postarają się drogowcy i Pan Burmistrz aby zlikwidować jej efekty. W niektórych miejscach dziury są tak duże że koło przy większej prędkości może się oderwać od zawieszenia. Na szczęście możemy walczyć o odszkodowanie. Więcej informacji : http://www.motofakty.pl/artykul/odszkodowanie-za-dziury-w-drodze.html
[half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"][/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/ulice-łosice1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości