Reklama

SZYBCY I WŚCIEKLI 6 w Łosickim Kinie Plenerowym

04/08/2015 09:26

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na trzecią odsłonę - ŁOSICKIEGO KINA PLENEROWEGO - tym razem będzie to doskonałe kino akcji w najlepszym wydaniu! SZYBCY I WŚCIEKLI 6

7 sierpnia 2015 r. (piątek), godz. 21.00 Miejsce: Park im. Króla Jagiellończyka (centrum)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości