Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na trzecią odsłonę - ŁOSICKIEGO KINA PLENEROWEGO - tym razem będzie to doskonałe kino akcji w najlepszym wydaniu! SZYBCY I WŚCIEKLI 6
7 sierpnia 2015 r. (piątek), godz. 21.00 Miejsce: Park im. Króla Jagiellończyka (centrum)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze