Reklama

Szukamy ludzi, którzy chcieliby opowiedzieć jak żyje się w Łosicach

05/07/2017 13:59

Napisała do nas Urszula Chylaszek z prośbą o pomoc. "Nazywam się Ula Chylaszek i na co dzień mieszkam w Krakowie. Aktualnie pracuję nad reportażem na temat Łosic i zbieram materiały. To duży projekt socjologiczno-reporterski, w który zaangażowane jest wiele osób. Cel jest taki, aby pokazać jak się żyje w różnych miastach Polski (poniżej 20 tys. mieszkańców). Szukam osób, które chciałyby ze mną porozmawiać. (Przyjadę do Łosic w lipcu na ok 2 tyg., wtedy chętnie się spotkam)".

Mieszkasz w Łosicach? Masz w zanadrzu ciekawą historię, którą chcesz się podzielić? Odezwij się do mnie! Pracuję nad reportażem i szukam ludzi, którzy chcieliby pogadać o tym, jak im się tu żyje. Będę w Łosicach od 10 lipca i chętnie się spotkam. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. (fb Ula Chylaszek)

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości