Napisała do nas Urszula Chylaszek z prośbą o pomoc. "Nazywam się Ula Chylaszek i na co dzień mieszkam w Krakowie. Aktualnie pracuję nad reportażem na temat Łosic i zbieram materiały. To duży projekt socjologiczno-reporterski, w który zaangażowane jest wiele osób. Cel jest taki, aby pokazać jak się żyje w różnych miastach Polski (poniżej 20 tys. mieszkańców). Szukam osób, które chciałyby ze mną porozmawiać. (Przyjadę do Łosic w lipcu na ok 2 tyg., wtedy chętnie się spotkam)".
Mieszkasz w Łosicach? Masz w zanadrzu ciekawą historię, którą chcesz się podzielić? Odezwij się do mnie! Pracuję nad reportażem i szukam ludzi, którzy chcieliby pogadać o tym, jak im się tu żyje. Będę w Łosicach od 10 lipca i chętnie się spotkam. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. (fb Ula Chylaszek)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze