Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, na zajęcia sztuk walki oraz samoobrony! Nowy nabór startuje już 3 lutego. Zajęcia prowadzone będą na prywatnej sali sekcji „KYOKU” na ulicy Wiejskiej wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod podany numer na plakacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze