W imieniu siedleckiego Kina |Helios zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Kino Kobiet. Ty, razem na wielkim ekranie zobaczymy film pt. "Sztuka ścigania się w deszczu".
Na naszym Facebookowym profilu do wygrania podwójne zaproszenie na film.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze