Reklama

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało...

18/01/2013 17:39

W piątek 18 stycznia 2013 roku dostaliśmy informacje od anonimowego użytkownika portalu, o obecności na zajezdni PKS w Łosicach autobusu po poważnym wypadku. Według naszego informatora zdarzenie miało miejsce w tym tygodniu w okolicy miejscowości Radzików, koło Mord. Pojazd marki Autosan H10 wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Szczęśliwie autobus nie przewoził pasażerów, a kierowcy nic się nie stało.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości