W piątek 18 stycznia 2013 roku dostaliśmy informacje od anonimowego użytkownika portalu, o obecności na zajezdni PKS w Łosicach autobusu po poważnym wypadku. Według naszego informatora zdarzenie miało miejsce w tym tygodniu w okolicy miejscowości Radzików, koło Mord. Pojazd marki Autosan H10 wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Szczęśliwie autobus nie przewoził pasażerów, a kierowcy nic się nie stało.
Komentarze