Syreny dla upamiętnienia rocznicy Powstania Warszawskiego

W piątek, 1 sierpnia 2025 roku, punktualnie o godzinie 17:00 na terenie powiatu łosickiego uruchomione zostaną syreny alarmowe. Dźwięk syren będzie trwał minutę i będzie miał formę ciągłego sygnału – to element ogólnopolskich obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Za uruchomienie syren odpowiada Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego we współpracy z jednostkami OSP. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/07/2025 10:31

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Najnowsze wiadomości