Podopieczny Sławomira Karbowiaka - Sylwester Jaciuk, uczeń Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach, w dniach 13-15.06.2014 roku reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy Federacji INAS-FID w holenderskim Bergen of Zoom.
Na dystansie 800 metrów Sylwester zajął I miejsce z czasem 1,57,71 minuty. Natomiast w biegu na 1500 metrów zdobył brązowy medal, pierwszy raz przebiegając ten dystans poniżej 4 minut (3,59,86).
Kolekcję medalową wzbogacił także złotym medalem w sztafecie 4x400 metrów. Tydzień wcześniej (08.06.2014r.) wygrał bieg na 800m podczas siedleckiego Memoriału H.Gutta ustanawiając rekord życiowy 1.55.72.
Serdecznie gratulujemy Sylwkowi i jego trenerowi sukcesów oraz życzymy powodzenia w kolejnych startach.
Informacja i foto: Sławomir Karbowiak
[nggallery id=224]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze