Reklama

Sylwek Jaciuk wicemistrzem Europy

28/08/2018 12:17

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy IPC w Berlinie już za nami. W dniach 20-26 sierpnia w stolicy Niemiec niepełnosprawni zawodnicy rywalizowali o medale na stadionie lekkoatletycznym. W piątek 24 sierpnia Sylwek Jaciuk w l finale biegu na 800m zdobył srebrny medal z czasem 1,56,35 w kategorii T20. Uzyskany czas to rekord życiowy naszego uzdolnionego zawodnika. Natomiast w sobotę podjął walkę na dystansie 1500m i ostatecznie zajął piąte miejsce. 

Sylwek Jaciuk jest absolwentem OSW Łosice, jego trenerem jest Sławomir Karbowiak. W odzież sportową zaopatrzył naszego zawodnika TopMarket. Obecnie trenuje w MKS Pogoń Siedlce.

Serdecznie gratulujemy Sylwkowi Jaciukowi i jego trenerowi Sławkowi. https://www.youtube.com/watch?v=nk-ukGY99AM

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości