Reklama

Świętowaliśmy też w Klimczycach

12/11/2013 21:16

Dzięki uprzejmości Aliny i Justyny Paluch zostaliśmy zaproszeni na świętowanie obchodów Odzyskania Niepodległości do Gospodarstwa Sadowniczego Alina Paluch i córka SAMO JABŁKO.

Gospodynie wydarzenia zaprosiły sąsiadów, znajomych oraz życzliwe im osoby na wspólne świętowanie tego ważnego w naszej historii dnia. W "Stodole Dolnej" odbywała się główna uroczystość. Masa uśmiechniętych osób z kotylionami w klapie biesiadowała przy wspólnym stole i ognisku śpiewając pieśni i piosenki w klimacie patriotycznym. Goście mieli możliwość uczestniczyć także  w procesie tłoczenia soków ze świeżych jabłek oraz degustacji.

Reklama

Justyna Paluch - gospodyni uroczystości, zapytana skąd wziął się pomysł zorganizowania takiej biesiady odpowiedziała -  "jak co roku mamy trzy powody do świętowania: odzyskanie niepodległości, rocznica urodzin dziadka Bogdana i zakończenie zbiorów. Poza tym jako Polacy powinniśmy być dumni ze swojej historii i pielęgnować tradycje związane z tym świętem."

Bardzo popieramy inicjatywę obu Pań. Oprócz wspólnego świętowania zaproszeni goście mieli możliwość integracji oraz zdobycia nowych znajomości. To świetny pomysł wart powielania w naszym najbliższym otoczeniu.

Reklama

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości