Agnieszka Dudziuk prowadząca Szkołę Tańca zaproponowała wspólne świętowanie odzyskania niepodległości przez Polskę w iście tanecznym stylu. 11 listopada zorganizowała "Biało-Czerwony Maraton Zumby", podczas którego uczestnicy przez dwie godziny tańczyli pod okiem dwóch instruktorów: Magdy Turskiej i Aleksandra Piwko z Siedlec.
Na dwugodzinny maraton zgłosiło się 16 osób, które w biało czerwonych strojach aktywnie świętowały ten ważny historycznie dzień. Inicjatywa Agnieszki pokazuje nam, ze formuła obchodzenia Święta Odzyskania Niepodległości może przybierać bardzo różnorodną formę, od patetycznych przemarszów i wystąpień, poprzez wspólne biesiady, aż po maratony taneczne.
Gratulujemy pomysłu na kolejną świetną inicjatywę i życzymy zapału do dalszej pracy.
Foto: Ania Michałowska, FOTOANIK
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157646944183823]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze