Reklama

Świętowali tańcząc

13/11/2014 14:12

Agnieszka Dudziuk prowadząca Szkołę Tańca zaproponowała wspólne świętowanie odzyskania niepodległości przez Polskę w iście tanecznym stylu. 11 listopada zorganizowała "Biało-Czerwony Maraton Zumby", podczas którego uczestnicy przez dwie godziny tańczyli pod okiem dwóch instruktorów: Magdy Turskiej i Aleksandra Piwko z Siedlec.

Na dwugodzinny maraton zgłosiło się 16 osób, które w biało czerwonych strojach aktywnie świętowały ten ważny historycznie dzień. Inicjatywa Agnieszki pokazuje nam, ze formuła obchodzenia Święta Odzyskania Niepodległości może przybierać bardzo różnorodną formę, od patetycznych przemarszów i wystąpień, poprzez wspólne biesiady, aż po maratony taneczne.

Reklama

Gratulujemy pomysłu na kolejną świetną inicjatywę i życzymy zapału do dalszej pracy.

Foto: Ania Michałowska, FOTOANIK

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157646944183823]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości