Reklama

Święto Policji.

24/07/2013 09:39
24 lipca obchodzimy Święto Policji. Z tej okazji wszystkim naszym funkcjonariuszom Policji, pracującym w naszym mieście i nie tylko, życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów  w pracy zawodowej oraz wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów.  Pragniemy tym samym wyrazić wdzięczność i uznanie wszystkim Policjantom, którzy nie szczędzą trudu, narażając niejednokrotnie zdrowie i życie, w walce o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu. Świeto Policji ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 21 lipca 1995 przy nowelizacji ustawy o Policji.  odbywa się uroczystość wręczenia odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne i wyższe stanowiska służbowe.Wręczane są wróżnienia, medale oraz odznaki- "Zasłużony Policjant".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości