Reklama

Światowy Dzień Rzucania Palenia

13/11/2012 10:01
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach informuje, że w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Ograniczenia Następstw Palenia Tytoniu w Polsce trwa kampania promująca niepalenie wśród społeczeństwa.Światowy Dzień Rzucania Palenia przypada zawsze w trzeci czwartek listopada, w tym roku jest to 15 listopada.Zdrowie jest czynnikiem kształtującym nasze życie. Zależy ono od naszych decyzji, nawyków i przyzwyczajeń, od naszego stylu życia. Najmniej korzystnym dla zdrowia elementem stylu życia było i jest palenie tytoniu. Polska nadal znajduje się w czołówce krajów o największej konsumpcji tytoniu na świecie.Akcje interwencyjne i towarzyszące jej działania edukacyjne zwracają uwagę na konsekwencje palenia.Celem akcji jest powszechna edukacja zdrowotna, tworzenie i upowszechnianie mody na niepalenie, pomoc w dokonaniu właściwego wyboru-wolnego od dymu tytoniowego środowiska życia człowieka. Z poważaniem, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach Grażyna Kasprowicz [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/zakaz-palenia-naklejka-1_405.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości