Już wkrótce Dni Łosic, które w tym roku połączone zostaną z obchodami Światowych Dni Młodzieży dzięki gościom specjalnym, którzy odwiedzą nasze miasto. Na łosickiej scenie zobaczymy gwiazdę muzyki nurtu Disco Polo - ANDRE oraz finalistów programu telewizyjnego „Must be the Music" - Red Lips. Organizatorzy przygotowują także wiele innych atrakcji gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze