Reklama

Świąteczne stoisko w centrum miasta

11/12/2020 18:21
Już jutro w samym centrum miasta - w parku im króla Aleksandra Jagiellończyka - będzie można kupić świąteczne smakołyki od przedsiębiorczych gospodyń z grupy nieformalnej "Szalone Niemojki". Na stoisku znajdziecie pierniczki, paszteciki, makowce, pierożki i inne świąteczne pyszności. Stoisko będzie czynne od godz 8:30 do 12:00.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości