Już jutro w samym centrum miasta - w parku im króla Aleksandra Jagiellończyka - będzie można kupić świąteczne smakołyki od przedsiębiorczych gospodyń z grupy nieformalnej "Szalone Niemojki". Na stoisku znajdziecie pierniczki, paszteciki, makowce, pierożki i inne świąteczne pyszności. Stoisko będzie czynne od godz 8:30 do 12:00.
Komentarze