Reklama

"Św. Krzyś" czyli IV zakończenie sezonu 2012 motocyklistów

16/09/2012 18:29
Serdecznie zapraszamy fanów dwuśladów i nie tylko na IV zakończenie sezonu 2012 motocyklistów- "Św. Krzyś". Impreza odbędzie się 22 września w Białej Podlaskiej. Wstęp 10zł. PROGRAM PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO 10.00 – zbiórka motocyklistów na Placu Wolności, powitanie, wystąpienie Władz Miasta 10.45 – parada ulicami miasta (Warszawska, Zamkowa, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Terebelska – kościół bł. Honorata Koźmińskiego) 11.00 – Msza św. – kościół bł. Honorata Koźmińskiego 12.00 – wyjazd paradny do Sielczyka – Szkoła Podstawowa nr 7 (ulicami: Aleja Jana Pawła II, Sidorska, Aleja Solidarności, Langiewicza) - rozgrywki piłki nożnej (motocykliści na policjantów) - posiłek - atrakcje
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości