Serdecznie zapraszamy fanów dwuśladów i nie tylko na IV zakończenie sezonu 2012 motocyklistów- "Św. Krzyś". Impreza odbędzie się 22 września w Białej Podlaskiej. Wstęp 10zł.
PROGRAM PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO10.00 – zbiórka motocyklistów na Placu Wolności, powitanie, wystąpienie Władz Miasta10.45 – parada ulicami miasta (Warszawska, Zamkowa, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Terebelska – kościół bł. Honorata Koźmińskiego)11.00 – Msza św. – kościół bł. Honorata Koźmińskiego12.00 – wyjazd paradny do Sielczyka – Szkoła Podstawowa nr 7 (ulicami: Aleja Jana Pawła II, Sidorska, Aleja Solidarności, Langiewicza)- rozgrywki piłki nożnej (motocykliści na policjantów)- posiłek- atrakcje
Komentarze