
Trampkarze ( rocznik 2004 - 2005r) pokonali zespół UKS "1" Węgrów 8:0. Młodzicy ( rocznik 2006-2007 rocznik) pokonali zespół Wektra Zbuczyn 1:0. Orlik ( rocznik 2008-2009 rocznik) pokonali zespół Wektra Zbuczyn 7:6.
Gratulujemy trenerom i młodym piłkarzom zaciętej rywalizacji i ogromnego serca i talentu do grania w piłkę i życzymy kolejnych sukcesów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze