Reklama

Stypendium Starosty

13/04/2012 07:28
22 marca na uroczystym apelu w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Łosicach wicestarosta Mariusz Kucewicz wręczył stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Uczennica Marlena Baltaziuk osiągnęła bardzo wysokie wyniki w nauce, natomiast uczeń Sylwester Jaciuk uzyskał stypendium starosty za wybitne osiągnięcia sportowe. W dniach 14-18 marca 2012 r odbyły się w Manchesterze VII Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Federacji INAS-FID. W zawodach uczestniczył nasz wychowanek Sylwester Jaciuk. W nietypowej dla siebie dyscyplinie trójskoku zdobył srebrny medal, natomiast w biegu na 3000 metrów zajął V miejsce. Był to drugi start na imprezie międzynarodowej Sylwka w tym roku szkolnym, poprzednio startował w wrześniu w Ligurio w Włoszech, podczas Global Games startował w biegach na 800 i 1000 metrów. (źródło: http://oszwlosice.pl) [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P3220072-w1200-h900.jpg" width="150" height="150" style="2" linkstyle="pp"] [/one_third] [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P3220075-w1200-h900.jpg" width="150" height="150" style="2" linkstyle="pp"] [/one_third]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości