Reklama

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla łosickich uczniów

27/11/2013 10:53

26 listopada w Zespole Szkół Nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu. Wśród nagrodzonych znaleźli się też uczniowie łosickich szkół. Serdecznie gratulujemy.

Stypendia otrzymali:

 Grzegorz Lewczuk.  z I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Adrian Mielnicki  III LO w Zespole Szkół Nr2 w Łosicach Marek Wieniarski I Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach Anna Koszałko II LO w Zespole Szkół Nr 3 w Łosicach Marzena Walczuk II Technikum w Zespole Szkół Nr 3 w Łosicach

informacja i foto: Iwona Muder

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości