26 listopada w Zespole Szkół Nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu. Wśród nagrodzonych znaleźli się też uczniowie łosickich szkół. Serdecznie gratulujemy.
Stypendia otrzymali:
Grzegorz Lewczuk. z I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Adrian Mielnicki III LO w Zespole Szkół Nr2 w Łosicach Marek Wieniarski I Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach Anna Koszałko II LO w Zespole Szkół Nr 3 w Łosicach Marzena Walczuk II Technikum w Zespole Szkół Nr 3 w Łosicachinformacja i foto: Iwona Muder
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze