Reklama

Strażackie zmagania

28/03/2014 17:06

W dniu 22.03.2014 na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach odbyły się Gminne Halowe Zawody Sportowo Pożarnicze. W zawodach udział wzięły trzy jednostki z gminy Łosice: OSP Czuchleby, OSP Niemojki, OSP Łosice.

Drużyny rywalizowały w takich konkurencjach jak sztafeta pożarnicza z przeszkodami, wspinanie po linie, przeciąganie liny, futsal. Po rozegraniu wszystkich konkurencji klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce             OSP Czuchleby

II miejsce            OSP Łosice

Reklama

III miejsce           OSP Niemojki

Tym samym OSP Czuchleby zakwalifikowały się na zawody Powiatowe Które odbędą się 29-30.03.2014 w Huszlewie

Informacja i foto: Andrzej Kowalczuk

[nggallery id=171]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości