Reklama

Strażackie święto

26/05/2014 09:47

22 maja mieliśmy zaszczyt uczestniczyć obchodach Dnia Strażaka, które odbyły się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach. Podczas uroczystości wręczono awanse zasłużonym druhom. 

Na obchody tej uroczystości przybyli zaproszeni strażacy z Białorusi, wicestarosta Mariusza Kucewicz, burmistrz Janusz Kobyliński, nadleśniczy z Nadleśnictwa Sarnaki, Sławomir Trąbka oraz wójtowie z gmin: Platerów, Huszlew, Olszanka i Stara Kornica.Na wyższe stopnie służbowe awansowali: Tomasz Wojtaś na stopień brygadiera, Rafał Stefaniuk na stopień młodszego brygadiera, Mateusz Daniluk na stopień aspiranta, Andrzej Markiewicz na stopień starszego sekcyjnego, Wojciech Czarnocki na stopień starszego aspiranta, Paweł Jaszczuk na stopień starszego sekcyjnego. Na stopień starszego strażaka awansowali: Jarosław Chwedoruk, Dariusz Daniluk,  Karol Tomaszewski. Brązowy medal za długoletnią służbę otrzymali: Józef Andrzejczuk, Grzegorz Sawczuk. Wyróżnienia zostaną wręczone podczas Mazowieckich obchodów dnia strażaka w Sokołowie Podlaskim. Po uroczystym apelu zgromadzeni goście mogli obejrzeć nowo zakupione wozy strażackie. [nggallery id=209]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości