Reklama

„Stella” w reżyserii Macieja Pawlickiego znów w ŁDK

20/11/2015 10:58

Pisaliśmy niedawno o Stelli Zylbersztajn, Żydówce, której udało się uciec w dniu likwidacji łosickiego getta. Przeżyła dzięki pomocy aż 25 polskich rodzin. Na VII Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Gdyni „Niepokorni Niezłomni Wyklęci” 24-26 września, zaprezentowano film pt. „Stella” w reżyserii Macieja Pawlickiego, który zdobył nagrodę im. Janusza Krupskiego. Nagrodzony film obejrzeliśmy również w Łosicach 9 października w Łosickim Domu Kultury, jednak dla wszystkich tych którzy nie mieli okazji uczestniczyć w łosickiej premierze filmu zorganizowano kolejny pokaz - 24 listopada w sali widowiskowej ŁDK, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości