W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Kierowanie w stanie nietrzeźwości 19 czerwca 2017 roku w miejscowości Stara Kornica, 20 letnia mieszkanka gminy Sarnaki kierowała samochodem marki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Uszkodzenie pojazdu 24 czerwca 2017 roku na parkingu w miejscowości Stara Kornica nieznany sprawca zarysowując karoserię pojazdu dokonał uszkodzenia samochodu VW Passat. Pokrzywdzony 29 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica oszacował wartość szkody na 2000 złotych.
Nietrzeźwy kierujący w poszukiwanym samochodzie 24 czerwca 2017 roku policjanci KPP Łosice zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Kierujący pojazdem 23 letni mieszkaniec gminy Łosice znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto policjanci prowadzący kontrolę ustalili, że pojazd figuruje w policyjnych bazach danych jako utracony. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy natomiast pojazd został zabezpieczony. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Stalking 25 czerwca 2017 roku 35 letnia mieszkanka Łosic złożyła zawiadomienie o uporczywym nękaniu. Ze złożonego zawiadomienia wynika, że 38 letni mężczyzna osobiście i telefonicznie wielokrotnie nękał pokrzywdzoną wzbudzając u niej poczucie zagrożenia. W związku z powyższym złożyła ona w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.
asp. sztab. Tomasz Zozula
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze