"W związku z artykułem pod tytułem: Czy dojdzie do zamknięcia łosickiej interny?, który ukazał się w 29 stycznia 2022 r. na portalu Łosice.info, zamieszczonym na stronie internetowej https://losice.info/losice/, gdzie autor artykułu powołał się na deklarację Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach, co do o wysokości obecnego wynagrodzenia lekarzy oddziału chorób wewnętrznych oświadczam, że nie przekazałam tej informacji. Nieprawdziwa jest informacja zawarta w artykule, że wysokości obecnego wynagrodzenia lekarzy oddziału chorób wewnętrznych, została zadeklarowana przez Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. - Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach Grażyna Podlipniak - Sobczyńska."
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze