Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk zaprasza na bezpłatny Maraton Zumby. Tym razem rozpoczęcie sezonu zaplanowane jest w plenerze - na boisku przy Zespole Szkół Nr 2 (nad jeziorkiem). Maraton odbędzie się 6 września o godz. 15.00. Dobra zabawa gwarantowana, zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze