Reklama

Sprawca wypadku zatrzymany

23/04/2014 10:28

Pisaliśmy już o wypadku do którego doszło  doszło 20 kwietnia 2014 r. w pobliżu miejscowości Woźniki na trasie K-19. Kierujący samochodem osobowym marki Renualt Laguna zjechał na lewy pas ruchu gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z Toyotą a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Sprawca został już zatrzymany. Sąd Rejonowy w Siedlcach zastosował stosunku do zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia 2014r. około godziny 18:30 w pobliżu miejscowości Woźniki na trasie K-19. Kierujący samochodem osobowym marki Renualt Laguna z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku jezdni zjechał na lewy pas ruchu gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą Toyotą Yaris. Kierująca Toyotą 36 letnia mieszkanka powiatu Łosickiego z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Łosicach. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca nie udzielając poszkodowanej pomocy. W niedzielę łosiccy policjanci zatrzymali sprawcęzdarzenia, którym okazał się 25 letni mieszkaniec gm. Łosice. W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Siedlcach na wniosek Prokuratury zastosował w stosunku do zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Reklama

asp. Tomasz Zozula, KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości