Reklama

Sprawca rozboju zatrzymany.

24/06/2013 05:56
Łosiccy policjanci zatrzymali sprawcę, który przy użyciu noża dokonał rozboju na 57 letniej kobiecie. Mężczyzna dokonał kradzieży 200 złotych i piły elektrycznej. Mienie zostało odzyskane. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. W dniu dzisiejszym Komenda Policji w Łosicach została powiadomiona przez mieszkańca powiatu Bialskopodlaskiego o napadzie na jego teściową zamieszkałą na terenie gm. Huszlew. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że około godziny 3 w nocy z soboty na naiedzielę na posesję 57 letniej pokrzywdzonej przyszedł 51 letni mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna grożąc nożem a następnie bijąc i kopiąc kobietę żądał wydania wszystkich pieniędzy. Następnie po dokonał kradzieży 200 złotych oraz piły elektrycznej do drzewa oddalił się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzona po wezwaniu pomocy została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. W wyniku napaści doznała złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju, został on już osadzony w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. W trakcie przeszukania odzyskano większość skradzionego mienia. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.   asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości