Łosiccy policjanci zatrzymali sprawcę, który przy użyciu noża dokonał rozboju na 57 letniej kobiecie. Mężczyzna dokonał kradzieży 200 złotych i piły elektrycznej. Mienie zostało odzyskane. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
W dniu dzisiejszym Komenda Policji w Łosicach została powiadomiona przez mieszkańca powiatu Bialskopodlaskiego o napadzie na jego teściową zamieszkałą na terenie gm. Huszlew. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że około godziny 3 w nocy z soboty na naiedzielę na posesję 57 letniej pokrzywdzonej przyszedł 51 letni mieszkaniec tej samej gminy.
Mężczyzna grożąc nożem a następnie bijąc i kopiąc kobietę żądał wydania wszystkich pieniędzy. Następnie po dokonał kradzieży 200 złotych oraz piły elektrycznej do drzewa oddalił się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzona po wezwaniu pomocy została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. W wyniku napaści doznała złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju, został on już osadzony w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. W trakcie przeszukania odzyskano większość skradzionego mienia. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Komentarze