Reklama

Spotkanie poświęcone kanonizacji Jana Pawła II

17/04/2014 09:16

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów Gimnazjum Nr 2 w Łosicach, serdecznie zapraszamy na uroczystość poświęconą kanonizacji Patrona szkoły Jana Pawła II. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia. Całość obchodów zainauguruje msza św. w kościele p/w św. Zygmunta w Łosicach, następnie młodzież poprowadzi różaniec ulicami miasta pod pomnik Jana Pawła II. Kończącym etapem uroczystości będzie przedstawienie montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez uczniów placówki. 

Serdecznie zapraszamy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości