Reklama

Spotkanie opłatkowe w Ruskowie

22/12/2016 12:03

Dzięki wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz zaangażowaniu Mieszkańców, po raz kolejny udało się zorganizować spotkanie opłatkowe w Ruskowie.

Spotkanie rozpoczęło się modlitwą oraz wspólnym śpiewem kolędy "Bóg się rodzi". Następnie była okazja do złożenia sobie życzeń, próbowania potraw wigilijnych oraz obejrzenia części artystycznej w wykonaniu grupy młodzieży ze Szkoły w Ruskowie (opiekun pani Aneta Chromińska), oraz występ Chóru z Platerowa.

Na spotkanie przyjechał także Wójt Gminy - Jerzy Garucki. Obecni byli także Radni Gminy oraz panie Sołtys z Ruskowa i Platerowa.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym: Gminnej Komisji, Paniom - przygotowującym salę oraz potrawy, Straży Pożarnej w Ruskowie, wszystkim Artystom oraz tym, którzy przyszli na tegoroczne spotkanie. Tych, którzy nie mogli być, zapraszamy za rok...Wesołych Świąt!!!

Reklama

Tekst i Foto Karol Juszyński

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości