Reklama

Spotkanie z Moniką Witkowską

18/03/2016 10:39

23 marca VITOexTrEAM startują z pierwszym spotkaniem w Łosicach (w Łosickim Domu Kultury przy ul. Piłsudskiego 4 o godzinie 12.00) Monika Witkowska opowie nam o tym jak wygląda wspinaczka na najwyższy szczyt naszej planety? Jak się zachowuje nasz organizm na dużych wysokościach? Kim są Szerpowie i jakie mają tradycje? Co jest prawdą, a co mitem w opowieściach o Evereście? Na czym polega ryzyko przy zdobywaniu ośmiotysięczników? Na szczycie Mount Everestu Monika stanęła w 2013 roku.

Wstęp na  prezentacje  wolny.

Reklama

Poniżej linki do wydarzenia na facebook"u oraz strony VITO exTrEAM

wydarzenie w Łosicach [btn link=" https://www.facebook.com/events/945149425567693/" target=""]tutaj[/btn]

strona internetowa [btn link="http://vitoextream.pl/" target=""]tutaj[/btn]

Serdecznie zapraszamy!!! Ekipa VITO exTrEAM

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości