Reklama

Spotkanie edukacyjne

16/02/2013 10:08
Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa na VIII Łosickie Spotkanie Edukacyjne, które odbędzie się w środę 20 lutego br. w I Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach. Celem spotkania jest zapoznanie maturzystów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu łosickiego z ofertą uczelni i szkół wyższych. Do chwili obecnej swój udział potwierdziło 17 uczelni z naszego regionu. Organizatorami spotkania są Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach oraz Szkolny Ośrodek Karier I LO w Łosicach. Rozpoczęcie: godz. 11.00. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym liceum. Program Spotkania:

PROGRAM VIII ŁOSICKIEGO SPOTKANIA EDUKACYJNEGO W I L O W ŁOSICACH 

W ŚRODĘ  20  LUTEGO 2013 r.

11.00-11.15   Powitanie przybyłych na spotkanie gości 11.15-12.00   Krótkie ustne prezentacje przedstawicieli zaproszonych uczelni. 12.00-13.30   Konsultacje indywidualne młodzieży z przedstawicielami uczelni około 13.30   Zakończenie spotkania Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej I L O w Łosicach, ul. Szkolna 5 Organizatorzy: Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach Szkolny Ośrodek Karier I L O w    Łosicach   Z wyrazami szacunku, Zofia Przesmycka Organizatorzy: Zofia Przesmycka tel. 83 357 33 03 Bożena Chromiec tel. 83 357 00 25 Szkolny Ośrodek Karier I LO w Łosicach  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości