Minister Henryk Kowalczyk odwiedzi powiat łosicki. 22 sierpnia spotka się z mieszkańcami o godz 17.00 w świetlicy wiejskiej w Huszlewie. Natomiast o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie w Łosickim Dom Kultury.
- Będzie to doskonała okazja by zaprezentować Państwu programy środowiskowe skierowane dla mieszkańców Polskiej wsi m.in.: # MójPrąd, # AgroEnergia, # CzystePowietrze oraz aby poruszyć inne ważne sprawy dla mieszkańców odwiedzanych gmin - napisał w mediach społecznościowych minister.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze