Reklama

Spotkania z ministrem Henrykiem Kowalczykiem

21/08/2019 09:39

Minister Henryk Kowalczyk odwiedzi powiat łosicki. 22 sierpnia spotka się z mieszkańcami o godz 17.00 w świetlicy wiejskiej w Huszlewie. Natomiast o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie w Łosickim Dom Kultury.

- Będzie to doskonała okazja by zaprezentować Państwu programy środowiskowe skierowane dla mieszkańców Polskiej wsi m.in.:  # MójPrąd # AgroEnergia # CzystePowietrze oraz aby poruszyć inne ważne sprawy dla mieszkańców odwiedzanych gmin - napisał w mediach społecznościowych minister.

Reklama

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości