W dniu 24 kwietnia 2016 roku w na drodze powiatowej relacji Nowa Kornica – Szpaki, 44 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Seat Toledo na prostym odcinku jezdni z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze jezdni, gdzie uderzył w przepust wskutek czego auto dachowało.
W zdarzeniu śmierć na miejscu poniósł kierujący. Policjanci wykonali czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.
st. asp. Tomasz Zozula
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze