Reklama

Śmierć na DK 19

16/10/2018 12:53

15 października o godz 21.20 na drodze krajowej nr 19, na wysokości RCKU Łosice doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 42 letni mieszkaniec miasta.

19-latek z gminy Łosice potrącił idącego pasem jezdni mężczyznę - mówi rzecznik prasowy policji Tomasz Zozula - Kierowca był trzeźwy, został też poddany badaniu na obecność środków odurzających. Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone czynności policyjne pod nadzorem prokuratora, który podjął decyzję o tymczasowym zatrzymaniu kierującego. 19-latek został osadzony w policyjnym areszcie na 48 godz.Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości