W imieniu Organizatorów zapraszamy na Festyn "Smaki Jesieni", który zaplanowano na 19 września przy OSP Hruszew. W programie degustacja potraw, animatorzy zabawy, pokazy rolnictwa, ognisko i potańcówka. Osoby chętne będą też mogły skorzystać z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze