Reklama

Ślubowanie pierwszaków

30/10/2013 22:06

18 października w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łosicach odbyło się ślubowanie klas I. W uroczystościach wzięli udział pełnomocnik ds. oświaty  Maria Łukasiewicz, dyrekcja szkoły  Małgorzata Węgrzyniak, wicedyrektorzy  Bożena Chromiec, Iwona Muder, nauczyciele oraz rodzice i uczniowie. Młodych uczniów w świat nauki będą wprowadzać Alina Kucewicz i  Urszula Kowalczuk.

[nggallery id=70]

Informacja i galeria Iwona Muder

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości