Reklama

Ślubowali sobie 50 lat temu

29/01/2019 10:57

Zespół mandolinowo-gitarowy, kabaret i występy dzieci uświetniły uroczyste obchody jubileuszu Złotych Godów w Sarnakach. 18 parom Prezydent RP nadał medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które podczas przygotowanej uroczystości wręczył wójt gminy Sarnaki w asyście przewodniczącej rady gminy i zastępcy kierownika USC.

18 par z gminy Sarnaki 50 lat temu przyrzekało sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską.  Złote Gody stały się doskonałą okazją do wspólnego świętowania tej pięknej rocznicy, podczas której wójt gminy Sarnaki, Grzegorz Arasymowicz, przewodnicząca Rady Gminy, Justyna Filipiuk i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Joanna Lutkiewicz wręczyli jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP. Jubilaci otrzymali również pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. Uroczystość uświetniły występy artystyczne w wykonaniu zespołu dziecięcego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sarnakach, zespołu mandolonowo-gitarowego Tremolo oraz Kabaretu Łzy Sołtysa. Wystąpiły również dzieci z Gminnego Przedszkola Samorządowego w Sarnakach. Nie zabrakło wzruszeń, wspólnych rozmów, wspomnień i śpiewów. W uroczystości uczestniczyli: Janina i Marian Tomaszuk, Marianna i Zbigniew Gregorczuk, Teresa i Zenon Głuchowscy, Janina i Kazimierz Wawryniuk, Krystyna i Jerzy Lewczuk, Janina i Czesław Domańscy, Kazimiera i Jan Hołub, Michalina i Witold Gregorczuk, Teresa i Mieczysław Ogłozińscy, Krystyna i Jan Taras, Sabina i Henryk Demianiuk, Irena i Jan Pawlińscy. Foto: Violetta Zawadka [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157676027032417]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości