9 października w Gimnazjum nr 1 w Łosicach odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Po uroczystościach młodzież pod opieką Jolanty Barańskiej przygotowała młodszym kolegom imprezę otrzęsinową. W tym roku nad pierwszakami wychowawstwo objęły: Urszula Wołkowicz i Aneta Michaluk.
[nggallery id=71]
Informacja i foto: Iwona MuderTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze