Reklama

Ślubowali i otrząsali w gimnazjum

31/10/2013 14:36

9 października w Gimnazjum nr 1 w Łosicach odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Po uroczystościach młodzież pod opieką Jolanty Barańskiej przygotowała młodszym kolegom imprezę otrzęsinową. W tym roku nad pierwszakami wychowawstwo objęły: Urszula Wołkowicz i Aneta Michaluk.

[nggallery id=71]

Informacja i foto: Iwona Muder
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości