Reklama

"Słoneczka" z Przedszkola Nr 1 w Łosicach już po ślubowaniu

20/11/2015 11:21

,,Szumią drzewa, fruną ptaki, maszerują przedszkolaki. Biegnie Hania do przedszkola, za nią podskakuje Ola. W drzwiach przedszkola pani czeka. Wszystkich wita już z daleka.”

10 listopada odbyła się w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach ważna uroczystość dla najmłodszej grupy. Dzieci z gr. I ,,Słoneczka” uczestniczyły w pierwszej uroczystości, którą mocno przeżywały, zwłaszcza, że prezentowały się przed rodzicami.

Grupa zaprezentowała montaż słowno – muzyczny, następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie , którego będą starały się przestrzegać w następnych dniach swojego pobytu w przedszkolu. A wymagania są duże i nie zawsze łatwe, ponieważ prawdziwy przedszkolak jest dzielny, uśmiechnięty, grzecznie się bawi i pilnie uczy, żeby mamy i taty nigdy nie zasmucił.

Reklama

Pani Dyrektor też miała specjalne zadanie, poproszono ją o pasowanie - "niech każdy maluch przedszkolakiem zostanie".

Rodzice z uśmiechem i zadowoleniem patrzyli na swoje pociechy, a nauczycielki E. Wiśniewska i T. Czmoch  pracujące w grupie były bardzo dumne ze swoich podopiecznych.  Maluszkom życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu był słoneczny i radosny, przepełniony mądrą i zgodną zabawą.

Tekst: E. Wiśniewska

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157661416406852]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości