,,Szumią drzewa, fruną ptaki, maszerują przedszkolaki. Biegnie Hania do przedszkola, za nią podskakuje Ola. W drzwiach przedszkola pani czeka. Wszystkich wita już z daleka.”
10 listopada odbyła się w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach ważna uroczystość dla najmłodszej grupy. Dzieci z gr. I ,,Słoneczka” uczestniczyły w pierwszej uroczystości, którą mocno przeżywały, zwłaszcza, że prezentowały się przed rodzicami.
Grupa zaprezentowała montaż słowno – muzyczny, następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie , którego będą starały się przestrzegać w następnych dniach swojego pobytu w przedszkolu. A wymagania są duże i nie zawsze łatwe, ponieważ prawdziwy przedszkolak jest dzielny, uśmiechnięty, grzecznie się bawi i pilnie uczy, żeby mamy i taty nigdy nie zasmucił.
Pani Dyrektor też miała specjalne zadanie, poproszono ją o pasowanie - "niech każdy maluch przedszkolakiem zostanie".
Rodzice z uśmiechem i zadowoleniem patrzyli na swoje pociechy, a nauczycielki E. Wiśniewska i T. Czmoch pracujące w grupie były bardzo dumne ze swoich podopiecznych. Maluszkom życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu był słoneczny i radosny, przepełniony mądrą i zgodną zabawą.
Tekst: E. Wiśniewska
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157661416406852]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze