Reklama

Słońce, radość i zabawa w centrum miasta

04/06/2023 12:59

Słońce, radość i dobra zabawa towarzyszyły rodzinnemu piknikowi, który w ostatnią sobotę odbył się w centrum miasta. Wydarzenie zgromadziło nie tylko najmłodszych, ale stało się też doskonałą przestrzenią do integracji międzypokoleniowej. 

W sobotnie popołudnie park miejski zamienił się w prawdziwy plac zabaw z atrakcjami nie tylko dla najmłodszych. Na rodzinnym pikniku zorganizowanym przez Burmistrza i miejscowy ośrodek kultury nie zabrakło dobrej zabawy, radości i słońca. Najmłodsi mieszkańcy miasta z watą cukrową w ręku i popcornem z ciekawością i zaangażowaniem włączali się w proponowane przez animatorów zabawy.

Reklama

Młodzi adepci sztuki stworzyli tego dnia pamiątkowy mural, a artyści zaprezentowali swoje układy taneczne na scenie w samym centrum miasta. Słoneczną imprezę zakończył seans filmowy dla małych i dużych w sali widowiskowej ŁDK.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720308799630]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości