Reklama

My się zimy nie boimy!

08/12/2016 13:27

Za oknem śnieg, a dzieci śnieg uwielbiają. Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Platerowie korzystają z tej wspaniałej zimowej pogody i codziennie spędzają czas na świeżym powietrzu.

Dużo frajdy i zabawy mają ze wspólnych przejażdżek na sankach. Wspólnie próbują stworzyć śniegowego bałwana, rzucają się śnieżkami. Do przedszkola wracają z czerwonymi nosami, uśmiechnięte i zadowolone.

Tekst K. Łęczycka Foto A. Chwedoruk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości