
Dużo frajdy i zabawy mają ze wspólnych przejażdżek na sankach. Wspólnie próbują stworzyć śniegowego bałwana, rzucają się śnieżkami. Do przedszkola wracają z czerwonymi nosami, uśmiechnięte i zadowolone.
Tekst K. Łęczycka Foto A. Chwedoruk





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze