Reklama

Samorząd Mazowsza przekazał Ukrainie dwie kolejne karetki

30/03/2022 06:00

W zeszłym tygodniu marszałek Adam Struzik oraz członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc przekazali kolejne dwie karetki, które pojechały na Ukrainę. W sumie samorząd Mazowsza przekazał naszym sąsiadom osiem ambulansów. Każdy z samochodów został wyposażony w sprzęt medyczny, leki, ale też inne niezbędne rzeczy, w tym środki higieniczne, przenośne zestawy ratunkowe, koce.

Materiał sponsorowany

https://youtu.be/6yerQebc-YI
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości