Reklama

Ruszyły skupy interwencyjne

17/03/2014 14:19

W niedzielę, zgodnie z obietnicami złożonymi przez Wicepremiera Janusza Piechocińskiego, ruszyły skupy interwencyjne trzody chlewnej na terenach objętych strefą buforową w ramach działań prewencyjnych chroniących przed afrykańskim pomorem świń. Pierwsze mobilne punkty skupu pojawiły się w Ostromęczynie. Rolnicy oraz samorządowcy powiatu łosickiego podkreślają jednak, że sam skup interwencyjny to cząstkowe rozwiązanie problemu i domagają się zniesienia lub ograniczenia strefy buforowej.

[btn link="http://radioznin.fm/wydarzenia/kraj/1780-rzad-uruchomil-interwencyjny-skup-swin-na-mazowszu.html" color="royalBlue" size="size-l" target=""]Kliknij aby obejrzeć materiał TVN24[/btn]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości