Komisja złożona z członków grupy ŁOSICE.INFO w dn. 26-28 grudnia 2013 roku wyłoniła zwycięzców Konkursu Fotograficznego na najładniejszą choinkę. Po zapoznaniu się z przysłanymi pracami postanowiono nagrodzić: Katarzynę Hawryluk przyznając I nagrodę - 100 zł Sylwestra Chwedczuka przyznając II nagrodę - kubek, torba i koszulka Annę Żuk przyznając III nagrodę - kubek i torba
Komisja postanowiła przyznać również "Nagrodę publiczności" na którą składa się torba i kubeczek. Do 3 stycznia wszyscy użytkownicy ŁISICE.INFO mogą w komentarzu zostawiać swój typ do tej nagrody. Zdjęcia zostały ponumerowane losowo. Głosowanie zostaje zamknięte 3 stycznia 2014 roku o godzinie 19.00. Wyniki głosowania użytkowników 3 stycznia 2014 roku o godzinie 19.30. Zapraszamy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, oraz dziękujemy za nadesłane prace.
[nggallery id=122]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze