Reklama

Rozstrzygnięcie fotograficznej zabawy pn. „Polacy w dawnej pracy”

21/12/2021 15:54

Przez ostatnie 3 miesiące mieszkańcy województwa mazowieckiego i podlaskiego mieli okazję wziąć udział w fotograficznej zabawie, która polegała na wysłaniu pamiątkowych zdjęć z dawnego miejsca pracy. Zespół Aplikuj.pl postanowił zorganizować taki konkurs, aby pokazać, jak zmieniło się życie zawodowe Polaków w przeciągu kilkudziesięciu lat.

Czy się udało? Musicie sami ocenić, oglądając naszą konkursową galerię, która jest podsumowaniem tejże edycji konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-galeria

Reklama

Do konkursu napłynęło ponad 100 fotografii i każda z nich opowiada wyjątkową historię. Zatem wyłonienie zwycięzcy piątej edycji zabawy było nie lada wyzwaniem. Pierwsza nagroda wędruje do Pani Doroty z Sulejówka. Fotografia ukazuje pracę w Banku Handlowym w Warszawie.

Gratulujemy zwyciężczyni i dziękujemy wszystkim pozostałym uczestnikom!

Patronem konkursu „Polacy w dawnej pracy” był serwis losice.info

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości